logo AUX
Intelligent & Healthy Living

Grupa AUX, działająca na rynku od 1986 roku, jest jednym z czołowych producentów inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego, w tym głównie klimatyzatorów. Grupa posiada 7 nowoczesnych baz produkcyjnych – największe w Ningbo, Nanchang i Tianjin w Chinach – oraz 5 centrów badawczo-rozwojowych. Urządzenia marki AUX są dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie. Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój, marka AUX może zaoferować konkurencyjne, zaawansowane technologicznie i atrakcyjne stylistycznie produkty, spełniające najwyższe standardy jakościi europejskie wymagania dotyczące efektywności energetycznej.
Wszystkie jednostki naścienne marki AUX zostały standardowo wyposażone w zaawansowany jonizator powietrza, który zadba o najwyższą jakość powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu. Joniza- tor produkuje jony ujemne, które są uwalniane do powietrza przepływają- cego przez klimatyzator. Ujemnie naładowane jony mają zdolność otacza- nia i przyciągania różnego rodzaju cząstek zanieczyszczeń krążących w pomieszczeniu. Wchodzą z nimi w reakcję chemiczną, dezaktywując je. W ten sposób jonizator skutecznie eliminuje z powietrza drobne cząsteczki kurzu, wirusy, bakterie, roztocza, pleśń, pyłki i inne alergeny. Neutralizuje także nieprzyjemne zapachy, nawet dym papierosowy.
Okładka katalog
KATALOG PRODUCENTA Zobacz Pobierz

Logo LG na www
Odkąd w 1968 roku powstał pierwszy, wytworzony domowym sposobem klimatyzator LG, firma pozostaje w czołówce producentów innowacyjnych rozwiązań. LG jest producentem najlepiej sprzedających się na świecie urządzeń klimatyzacyjnych przeznaczonych do budynków mieszkalnych. W 2008 roku firma LG przekroczyła poziom 100 milionów klimatyzatorów sprzedanych od początku swego istnienia. Bazując na pozycji lidera w rozwoju technologii oraz sukcesie osiągniętym w obszarze rozwiązań klimatyzacyjnych dla budynków mieszkalnych, LG rozwinęła również obszar przemysłowych systemów klimatyzacyjnych. Zakres produktów oferowanych przez firmę w sektorze systemów klimatyzacyjnych wysokiej wydajności gwarantuje skuteczną kontrolę temperatury w dużych obiektach przemysłowych oraz budynkach użyteczności publicznej. Na przestrzeni czasu LG ewoluowała, stając się dostawcą kompleksowych rozwiązań energetycznych oraz produktów HVAC (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja), inwestując w nowe technologie oraz dodając do portfolio produktów agregaty chłodnicze, systemy VRF oraz systemy zarządzania budynkami (BMS). Wraz z paletą własnych, nowatorskich rozwiązań, LG zapewnia obsługę klienta na bezkonkurencyjnym poziomie. Blisko 80 Akademii LG na całym świecie szkoli najwyższej klasy specjalistów z zakresu rozwiązań klimatyzacyjnych firmy. W tych centrach doskonalenia uczestnicy profesjonalnych szkoleń i warsztatów zdobywają bezcenne doświadczenie praktyczne. LG opracowało również przydatne narzędzia dla inżynierów i instalatorów systemów HVAC, w tym programy doborowe LATS (LG Air Conditioner Technical Solution), znacznie oszczędzające czas potrzebny na dobór odpowiednich systemów. Dodatkowo, produkty LG są opracowywane w wielu własnych, ultra-nowoczesnych ośrodkach badawczo-rozwojowych na całym świecie. Jednym z takich miejsc jest usytuowane w północnej Francji laboratorium Energy Lab - specjalnie stworzone centrum testowe oraz ośrodek badań i rozwoju. Pomagając firmie zachować jej przewagę nad konkurencją, sztab naukowców i inżynierów pracujących w laboratorium prowadzi badania nad wpływem różnych czynników atmosferycznych na działanie urządzeń LG. Wnikliwe badania oraz dogłębna analiza zagadnień pozwala LG dostosować swoje rozwiązania technologiczne do specyficznych wymogów środowiskowych poszczególnych rynków. Łącząc najnowocześniejszą technologię z najlepszymi rozwiązaniami, wysoce zaawansowane produkty firmy LG służą klientom w ponad 100 krajach na całym świecie.
LG okładka katalogu
KATALOG PRODUCENTA Zobacz Pobierz

toshiba-logo
Historię Grupy Toshiba zainicjowało w 1875 r. dwóch wielkich wynalazców: Hisashige Tanaka, nazywany japońskim Thomasem Edisonem oraz Ichisuke Fujioka, który wyprodukował pierwsze japońskie żarówki, kładąc podwaliny japońskiego przemysłu elektronicznego. Dziś Toshiba oferuje szeroką gamę produktów i usług łączących najnowocześniejsze technologie z optymalną jakością, które doskonale pasują do każdego projektu. Wszystkie wytwarzane przez nas produkty są wyposażone w zaawansowane funkcjonalności, by sprostać obecnym i przyszłym wyzwaniom. Cel Toshiby to: działać w duchu "zrównoważonej innowacyjności" zarówno w zakresie technologii produktów, jak i procesów produkcyjnych stosowanych w fabrykach Toshiba Airconditioning. Niezależnie od tego, czy chodzi o dobór komponentów, montaż, funkcjonowanie produktów, czy o ich konserwację, jakość stanowi istotę przedsięwzięć Toshiby. Eko-produkty: produkty przyjazne dla środowiska Osiągnięcie najwyższego poziomu jakości środowiskowej dla nowych produktów, aby zredukować wpływ na środowisko w całym cyklu ich życia. Eko-procesy: produkcja przychylna dla środowiska Uzyskanie najniższego poziomu negatywnego wpływu na środowisko podczas produkcji. Eko-technologie: energia i technologie środowiskowe Rozwijanie nowych technologii, by wytwarzać energię elektryczną przy niskiej emisji CO2.
Toshiba okładka 2020
KATALOG PRODUCENTA Zobacz Pobierz

samsung-logo
W 2017 r. Samsung wprowadził na rynek pierwszy klimatyzator z technologią Wind-FreeTM. Technologia chłodzenia Wind-FreeTM delikatnie i równomiernie rozprowadza świeże powietrze przez tysiące mikrootworów, tworząc wrażenie „powietrza nieruchomego”1. Umożliwia ona komfortowe życie, pracę i relaks bez nieprzyjemnych zimnych przeciągów. W roku 2020 Samsung wprowadza zupełnie nową linię Wind-FreeTM o zmodernizowanym wzornictwie, wyposażoną w nowe inteligentne technologie poprawiające komfort w pomieszczeniach i zwiększające efektywność energetyczną. Wraz z zapowiedzią nowej serii Wind-FreeTM Samsung odnawia jednocześnie swoją ofertę innych klimatyzatorów ściennych na rok 2020. Nowe modele Samsung Cebu Luzon, które zastąpiły nowe modele Triangle i Boracay, korzystają z podobnych usprawnień technologicznych i są wyposażone w tę samą nowo zaprojektowaną platformę o prostokątnej i wyraźnej sylwetce, która harmonijnie dopasowuje się do każdej przestrzeni.
Domowe (RAC) Klimatyzator typu monosplit Samsung Residential jest stosunkowo łatwy w montażu i składa się z jednostki zewnętrznej oraz pojedynczej naściennej jednostki wewnętrznej. Jest to idealne rozwiązanie do chłodzenia lub ogrzewania pojedynczych pomieszczeń - od salonów po sypialnie.
System Multi Split (FJM) Wszechstronność klimatyzatora Samsung Multi Split pozwala na możliwość podłączenia jednostki zewnętrznej do maksymalnie pięciu jednostek wewnętrznych. Jest to opcja zalecana w przypadku konieczności indywidualnego zarządzania wewnętrznymi warunkami klimatycznymi w wielu pomieszczeniach, np. w domach lub małych firmach.
Komercyjne (CAC) System klimatyzacji Samsung Commercial jest przeznaczony do chłodzenia lub ogrzewania większych obszarów, wymagających większej wydajności i jednoczesnego działania wielu jednostek wewnętrznych. Jest to optymalne rozwiązanie klimatyczne dla lekkich zastosowań komercyjnych, takich jak średnie powierzchnie handlowe lub biura.
Samsung okładka katalogu
KATALOG PRODUCENTA Zobacz Pobierz

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem i serwisem klimatyzacji marki Samsung, Mitsubishi, AUX i Sevra.
Jesteśmy autoryzowanym instalatorem i serwisem pomp ciepła marki Fujitsu, Mitsubishi i Sevra.