Jesteśmy zespołem pięciu ludzi, którzy zajmują się sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych.
Skupiamy się przede wszystkim na instalacjach opartych o urządzenia i materiały producentów klasy premium.
Oferta nasza skierowana jest do użytkowników domowych, właścicieli ośrodków wypoczynkowych, hoteli, biur, restauracji i wszystkich tych, dla których komfort termiczny połączony z wysoką jakością powietrza, powietrza bez smogu, alergenów i innych zanieczyszczeń jest podstawą codziennego, zdrowego życia.
Dlaczego mielibyście wybrać nas do realizacji Waszej inwestycji?
Może po prostu dlatego, że nie jesteśmy wielką firmą, dla której, jak to zwykle bywa, najważniejsze są wyniki, a klient to tylko narzędzie do ich wygenerowania.
My traktujemy naszych klientów tak, jak sami lubimy być traktowani będąc klientami. Czyli profesjonalnie, z indywidualnym podejściem i budowaniem długookresowej relacji pewnością, że relacja jakości otrzymanej usługi do zapłaconej ceny jest powodem do zadowolenia.
Zdajemy sobie sprawę, że każdy inwestor chciałby w pierwszej kolejności otrzymać ofertę cenową, zakres prac wchodzących w cenę, informacje techniczne dotyczące urządzeń. Tym samym jesteśmy otwarci na wszelkie spotkania, preferencyjnie w miejscu potencjalnej instalacji, gdzie moglibyśmy omówić szczegóły, dokonać analizy możliwości i potrzeb, a finalnie, na podstawie zebranych informacji przygotować kompletną ofertę.

Geograficzny obszar działania firmy klimaPRO to województwo pomorskie oraz Warszawa i powiaty warszawskie.

Zadzwoń

Wyślij wiadomość

Gdzie nas znajdziesz

Koleczkowo, ul. Młyńska 44

Skontaktuj sie z nami!

Wyślij wiadomość