Jak to w życiu bywa, każda realizacja montażu jest inna, wymaga od nas holistycznego podejścia, zróżnicowanego nakładu pracy, konieczności użycia adekwatnych materiałów.

W niedalekiej przyszłości wstępną wycenę instalacji będziecie mogli Państwo przeprowadzić sami używając dostępnego na naszej stronie kalkulatora. Proszę jednak pamiętać, że taka wycena będzie obarczona pewnym błędem wynikającym z brakiem możliwości uwzględnienia wszystkich czynników mających wpływ na koszt danej instalacji. Tym niemniej, pozwoli ona w szybki i łatwy sposób zorientować się Państwu z jakim poziomem wydatków trzeba się będzie zmierzyć.

Wiążąca oferta cenowa w rozumieniu kodeksu cywilnego może zostać przygotowana jedynie po dokonaniu oględzin miejsca instalacji, wybraniu rodzaju urządzeń (klimatyzatorów) oraz ustaleniu z inwestorem zakresu ewentualnych prac dodatkowych.

Zapraszamy zatem do kontaktu z nami. Bardzo chętnie odpowiemy na pytania, na pewno coś doradzimy, podpowiemy. Możecie Państwo skontaktować się z nami również za pomocą formularza, który czeka na wypełnienie tutaj.

Geograficzny obszar działania firmy klimaPRO to województwo pomorskie oraz Warszawa i powiaty warszawskie.

Wyślij wiadomość

Gdzie nas znajdziesz

Warszawa, ul. Belgijska 11/8
Koleczkowo, ul. Młyńska 44

Skontaktuj sie z nami!

Wyślij wiadomość