Producenci klimatyzatorów i pomp ciepła

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem
i serwisem klimatyzacji marek: 

 • Mitsubishi
 • Samsung
 • Daikin
 • Fujitsu
 • Haier
 • AUX
 • Sevra

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem i serwisem pomp ciepła marek:

 • Fujitsu
 • Mitsubishi
 • Daikin
 • Sevra
 • Rotenso

Mitsubishi Electric

CENNIK PRODUCENTA Zobacz Pobierz
Kształtowanie lepszej przyszłości przemyślanymi produktami — to jest cel, który chcielibyśmy osiągnąć wspólnie z Państwem. Ponieważ od wzajemnego zaufania i inspiracji, jakie czerpiemy z rozmów z Państwem, zależy, czy będziemy mogli tworzyć produkty i usługi, które zadecydują o tym, czy przyszłość zmieni się na lepsze. Proponujemy także wymianę wiedzy i wieloaspektową asystę w realizacji projektu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pierwszej rozmowy i jeszcze długi czas po odbiorze. Dzieląc się doświadczeniami i wiedzą fachową oraz korzystając z naszych nowatorskich technologii, razem znajdziemy rozwiązania spełniające zróżnicowane i złożone wymagania. Razem osiągnijmy sukces: zapraszamy do rozmów, chętnie udzielimy wszelkich porad.

Mitsubishi Electric od prawie 100 lat z powodzeniem łączy doświadczenie z innowacyjnością. Mitsubishi wyznacza wciąż nowe standardy w technice klimatyzacyjnej i dzięki szerokiemu asortymentowi produktów stała się jednym z najważniejszych producentów na świecie. Zarówno system odzysku ciepła VRF R2, jak i Zubadan Inverter zyskały status marek, które w branży są uważane za synonim wysokowydajnego działania. Mitsubishi oferuje klientom nie tylko instalacje dostosowane do indywidualnych potrzeb i zaawansowane rozwiązania technologiczne, ale także wsparcie techniczne.

Samsung

CENNIK PRODUCENTA Zobacz Pobierz
W 2017 r. Samsung wprowadził na rynek pierwszy klimatyzator z technologią Wind-FreeTM. Technologia chłodzenia Wind-FreeTM delikatnie i równomiernie rozprowadza świeże powietrze przez tysiące mikrootworów, tworząc wrażenie „powietrza nieruchomego”1. Umożliwia ona komfortowe życie, pracę i relaks bez nieprzyjemnych zimnych przeciągów. W roku 2020 Samsung wprowadza zupełnie nową linię Wind-FreeTM o zmodernizowanym wzornictwie, wyposażoną w nowe inteligentne technologie poprawiające komfort w pomieszczeniach i zwiększające efektywność energetyczną. Wraz z zapowiedzią nowej serii Wind-FreeTM Samsung odnawia jednocześnie swoją ofertę innych klimatyzatorów ściennych na rok 2020. Nowe modele Samsung Cebu Luzon, które zastąpiły nowe modele Triangle i Boracay, korzystają z podobnych usprawnień technologicznych i są wyposażone w tę samą nowo zaprojektowaną platformę o prostokątnej i wyraźnej sylwetce, która harmonijnie dopasowuje się do każdej przestrzeni.

Klimatyzatory domowe (RAC) - Klimatyzator typu monosplit Samsung Residential jest stosunkowo łatwy w montażu i składa się z jednostki zewnętrznej oraz pojedynczej naściennej jednostki wewnętrznej. Jest to idealne rozwiązanie do chłodzenia lub ogrzewania pojedynczych pomieszczeń - od salonów po sypialnie.

System Multi Split (FJM) - Wszechstronność klimatyzatora Samsung Multi Split pozwala na możliwość podłączenia jednostki zewnętrznej do maksymalnie pięciu jednostek wewnętrznych. Jest to opcja zalecana w przypadku konieczności indywidualnego zarządzania wewnętrznymi warunkami klimatycznymi w wielu pomieszczeniach, np. w domach lub małych firmach.

Klimatyzatory komercyjne (CAC) - System klimatyzacji Samsung Commercial jest przeznaczony do chłodzenia lub ogrzewania większych obszarów, wymagających większej wydajności i jednoczesnego działania wielu jednostek wewnętrznych. Jest to optymalne rozwiązanie klimatyczne dla lekkich zastosowań komercyjnych, takich jak średnie powierzchnie handlowe lub biura.

Daikin

CENNIK PRODUCENTA Zobacz Pobierz
Od niemal 100 lat na świecie, 50 lat w Europie i 20 lat w Polsce, dbamy o przyjemną atmosferę dostarczając nasze rozwiązania do każdego typu pomieszczeń i budynków. Oferujemy energooszczędne i wydajne systemy grzewcze, rozwiązania klimatyzacyjne i układy chłodzące obieg świeżego powietrza. Przez klimatyzatory, pompy ciepła czy systemy wentylacyjne, tworzymy idealne warunki do wypoczynku albo wytężonej pracy. Dostarczamy urządzenia do zapewniania komfortu we wnętrzach domów jednorodzinnych, obiektach hotelowych, centrach biznesowych, handlowych, przemysłowych oraz w innych obiektach i budynkach. Dzięki rozwiniętej sieci autoryzowanych Partnerów, świadczymy kompleksowy serwis, doradztwo, instalację oraz konserwację czy optymalizację systemu.

Profesjonalni Partnerzy zapewniają kompleksowe doradztwo, właściwy dobór urządzeń pod względem:
 • wyboru odpowiedniego systemu np. tylko do ogrzewania lub ogrzewania i chłodzenia w jednym,
 • umiejscowienia jednostek wewnętrznych i agregatów zewnętrznych,
 • długości instalacji i możliwości montażowych,
 • doboru mocy urządzenia uwzględniając zapotrzebowania na ciepło lub chłód w danym pomieszczeniu lub budynku,
 • oczekiwanych efektów, np. odpowiednich funkcji urządzenia takich jak osuszanie, nawilżanie.
Przeprowadzą montaż wybranego systemu, a w przypadku pomp ciepła Daikin Altherma nasz Fabryczny Serwis przeprowadzi również autoryzowane uruchomienie.

Dobór najwłaściwszego rozwiązania jest możliwy dzięki bardzo szerokiej gamie rozwiązań:
 • W naszej ofercie znajdują się systemy grzewcze, klimatyzacyjne, rozwiązania chłodnicze, systemy wody lodowej i inne zaawansowane technologicznie rozwiązania, które dbają o idealny komfort.
 • W przypadku rozwiązań do obiektów komercyjnych, typu hotele, apartamentowce, budynki biurowe i kompleksy handlowo – przemysłowe, specjalnie dedykowany dział consulting już na etapie projektowania służy wsparciem projektowym, dzięki czemu Inwestor może mieć pewność, że jego obiekt będzie miał zaprojektowany efektywny energetycznie system, który z pewnością dostarczy odpowiednią ilość świeżego powietrza, chłodu lub ciepła do wszystkich pomieszczeń.
 • Wiemy, jak ważna jest komfortowa atmosfera w domu oraz przyjemna temperatura. Odpowiedni klimat wpływa na efektywność pracowników czy decyzje zakupowe klientów. Dlatego oferujemy urządzenia wysokiej klasy z inteligentnym systemem sterowania – kontrolą nad temperaturą, wydajnością, pracą czy zużyciem energii. W ten sposób użytkownik personalizuje ustawienia według własnych preferencji i potrzeb.
Utrzymanie idealnego klimatu w dowolnym budynku wymaga sprawnego i rzetelnego serwisu. Dlatego oferujemy m.in.:
 • wsparcie techniczne konsultanta przez telefon czy on-line,
 • instalację zamówionych systemów, urządzeń i pomoc w ich uruchomieniu,
 • części zamienne i materiały eksploatacyjne,
 • szkolenia produktowe i techniczne dla naszych Partnerów,
 • platformy wspierające obsługę serwisową,

Fujitsu

CENNIK PRODUCENTA Zobacz Pobierz
Japoński koncern Fujitsu General rozpoczął działalność biznesową w zakresie produkcji klimatyzacji w 1960 roku. Dziś urządzenia Fujitsu znajdują zastosowanie aż w 109 krajach na całym świecie. Fujitsu oferuje najwyższej klasy rozwiązania klimatyzacyjne przeznaczone do całorocznego zapewniania komfortu cieplnego, spełniające oczekiwania zarówno klientów instytucjonalnych, jak i użytkowników końcowych. Systemy Fujitsu z powodzeniem sprawdzają się w mieszkaniach, domach jedno- i wielorodzinnych, apartamentowcach oraz wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej o zróżnicowanej kubaturze tj. np. biurowce, hotele czy centra handlowe.

Portfolio Fujitsu obejmuje szeroki wybór urządzeń różnego typu: klimatyzatory inwerterowe typu Split; klimatyzatory inwerterowe Multi Split, Airstage VRF (centralne systemy klimatyzacyjne ze zmiennym przepływem czynnika chłod-niczego), rekuperatory i domowe pompy ciepła Waterstage. Urządzenia projektowane w oparciu o najnowsze technologie spełniają rygorystyczne wymogi w zakresie efektywności energetycznej odpowiadające normom dla klasy od A do A+++. Na wybrane produkty udzielamy aż 10-letniej gwarancji, co najlepiej świadczy o najwyższej jakości rozwiązań HVACR opartych na bazie oferty japońskiego producenta.

Fujitsu Seria Nordic – ogrzeje nawet w najsroższą zimę.
Seria Nordic to seria pomp ciepła powietrze-powietrze dedykowana do ogrzewania pomieszczeń. Dzięki specjalnym rozwiązaniom urządzenia zachowują wysoką moc aż do ekstremalnych temperatur zimowych.

Najciekawsze cechy:
 • WYJĄTKOWA 10-LETNIA GWARANCJA DLA WYBRANYCH MODELI
 • KLASA EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ (WYBRANE MODELE: A+++)
 • FUNKCJA ECONOMY
 • CICHA PRACA
 • FUNKCJA 10° HEAT
 • PRACA DO -25°C

Toshiba Air Conditioning

CENNIK PRODUCENTA Zobacz Pobierz
Historię Grupy Toshiba zainicjowało w 1875 r. dwóch wielkich wynalazców: Hisashige Tanaka, nazywany japońskim Thomasem Edisonem oraz Ichisuke Fujioka, który wyprodukował pierwsze japońskie żarówki, kładąc podwaliny japońskiego przemysłu elektronicznego. Dziś Toshiba oferuje szeroką gamę produktów i usług łączących najnowocześniejsze technologie z optymalną jakością, które doskonale pasują do każdego projektu. Wszystkie wytwarzane przez nas produkty są wyposażone w zaawansowane funkcjonalności, by sprostać obecnym i przyszłym wyzwaniom.

Cel Toshiby to: działać w duchu "zrównoważonej innowacyjności" zarówno w zakresie technologii produktów, jak i procesów produkcyjnych stosowanych w fabrykach Toshiba Airconditioning. Niezależnie od tego, czy chodzi o dobór komponentów, montaż, funkcjonowanie produktów, czy o ich konserwację, jakość stanowi istotę przedsięwzięć Toshiby. Eko-produkty: produkty przyjazne dla środowiska Osiągnięcie najwyższego poziomu jakości środowiskowej dla nowych produktów, aby zredukować wpływ na środowisko w całym cyklu ich życia. Eko-procesy: produkcja przychylna dla środowiska Uzyskanie najniższego poziomu negatywnego wpływu na środowisko podczas produkcji. Eko-technologie: energia i technologie środowiskowe Rozwijanie nowych technologii, by wytwarzać energię elektryczną przy niskiej emisji CO2.

Midea

KATALOG PRODUCENTA Zobacz Pobierz
Grupa MIDEA

ŚWIATOWY LIDER ROZWIĄZAŃ BRANŻY HVAC

Midea Group jest wiodącą firmą technologiczną specjalizującą się w systemach HVAC, urządzeniach konsumenckich, automatyce przemysłowej oraz w robotyce.
 • Ponad 57 000 patentów technologicznych
 • 2.9 miliarda dolarów na działalność rozwojową R&D
 • 28 centrów R&D i laboratoriów
 • Ponad 10 000 wykwalifikowanych inżynierów i ekspertów
 • Przyznanych 35 certyfikatów jakości
 • 40+ międzynarodowych nagród za design
 • AUX Air Conditioner

  KATALOG PRODUCENTA Zobacz Pobierz
  Grupa AUX, działająca na rynku od 1986 roku, jest jednym z czołowych producentów inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego, w tym głównie klimatyzatorów. Grupa posiada 7 nowoczesnych baz produkcyjnych – największe w Ningbo, Nanchang i Tianjin w Chinach – oraz 5 centrów badawczo-rozwojowych. Urządzenia marki AUX są dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie. Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój, marka AUX może zaoferować konkurencyjne, zaawansowane technologicznie i atrakcyjne stylistycznie produkty, spełniające najwyższe standardy jakościi europejskie wymagania dotyczące efektywności energetycznej.

  Wszystkie jednostki naścienne marki AUX zostały standardowo wyposażone w zaawansowany jonizator powietrza, który zadba o najwyższą jakość powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu. Jonizator produkuje jony ujemne, które są uwalniane do powietrza przepływającego przez klimatyzator. Ujemnie naładowane jony mają zdolność otaczania i przyciągania różnego rodzaju cząstek zanieczyszczeń krążących w pomieszczeniu. Wchodzą z nimi w reakcję chemiczną, dezaktywując je. W ten sposób jonizator skutecznie eliminuje z powietrza drobne cząsteczki kurzu, wirusy, bakterie, roztocza, pleśń, pyłki i inne alergeny. Neutralizuje także nieprzyjemne zapachy, nawet dym papierosowy.

  Sevra

  SEVRA została wprowadzona na rynek w 2019 roku. Markę stworzyła i wprowadziła na rynek polska firma, która od wielu lat zajmuje pozycję lidera dystrybucji urządzeń HVAC w Polsce.

  Ofertę marki stanowię innowacyjne, energooszczędne i niezawodne systemy klimatyzacji oraz pompy ciepła, przeznaczone do każdego typu budynków mieszkalnych, komercyjnych oraz przemysłowych. Urządzenia SEVRA zostały zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie i bezpieczeństwie użytkowania. Stanowią połączenie funkcjonalności z nowoczesnym, ponadczasowym designem, a przy tym dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Pompa ciepła SEVRA została stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących ekologicznych i niedrogich w utrzymaniu źródeł ogrzewania, które całkowicie lub częściowo bazują na odnawialnych źródłach energii. Pompa ciepła SEVRA z powodzeniem ogrzeje dom oraz wodę użytkową. Zasada działania jest bardzo prosta - urządzenie odbiera ciepło z powietrza zewnętrznego i oddaje je do wody, która krąży w instalacji grzewczej budynku.

  Geograficzny obszar działania firmy klimaPRO to województwo pomorskie oraz Warszawa i powiaty warszawskie.

  Zadzwoń

  Wyślij wiadomość

  Gdzie nas znajdziesz

  Koleczkowo, ul. Młyńska 44

  Skontaktuj sie z nami!

  Wyślij wiadomość